Sprzęt do nurkowania swobodnego.Płetwy Cressi.

Firma Cressi to znana i profesjonalna firma specjalizująca się w produkowaniu sprzętu do nurkowania swobodnego. Dział „freediving” Cressi doprowadizła do perfekcji dzieląc się swoim doświadczeniem i przemyśleniami ze sowimi klientami.

Cressi perfekcyjnie opracowało przede wszystkim swoje płetwy do freedivingu. Właściwie większość nurków swobodnych kojarzy tą firmę zwłaszcza dzięki płetwom. A Cressi ma się czym chwalić – opracowali płetwy z różnych tworzyw o najodpowiedniejszych kształtach, które znakomicie sprawdzają się w akcji!

cressi-gara-professional-ld_proffesional_nurkowanie_chorwacja_sklep_nurkowy

Płetwy Cressi charakteryzują się również dwu modułowym systemem budowy, dzięki czemu można dowolnie dobierać kalosz płetwy do jej pióra. Jest to również recepta na długowieczność płetw Cressi – pióro – zwłaszcza smukłe do freedivingu jest podatne na złamania i pęknięcia, z Cressi można je dowolnie wymieniać i oszczędzać koszt wymiany pełnej pary płetw.

Cressi Gara Modular to znakomite rozwiązanie, które docenią nie tylko profesjonalni nurkowie. Płetwy Gara to świetna opcja dla freediverów na każdym poziomie zaawansowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*