Shearwater Perdix komputer nurkowy – dowiedz się o nim więcej!

Nurkowanie rekreacyjne z odpowiednią ilością pasji i zapału bardzo szybko jest w stanie przerodzić się w nurkowanie techniczny. Przy tak zaawansowanym nurkowaniu komputer z możliwością wymiany gazów pod wodą to podstawa. Musi być technologicznie zaawansowany jak najbardziej zaawansowany.

perdix-product-page-sklep_nurkowy_wroclaw

Prezentujemy zatem nowy komputer nurkowy od Shearwater – Perdix. Jest to bardzo poręczny, opływowy i niesamowicie zaawansowany sprzęt, który zasilany jest… baterią AA typu paluszek. Komputer jest pięciogazowy z możliwością zmiany gazu pod wodą. Posiada cztery tryby pracy, a jego obsługa jest niesamowicie prosta i możliwa swobodnie, również podczas nurkowania.

Perdix od Shearwater jest ciekawą pozycją, która może bardzo nie spodobać się konkurencji. Posiada wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, jak również wymienny system mocowania na ręce. System, który obsługuje komputer jest bardzo instynktowny i można się po nim poruszać nawet bez instrukcji obsługi. Wy też myślicie o zakupie Perdixa? Co o nim myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*