Scubapro boja Apnea. Sprzęt nurkowy do freedivingu.

Freediving, to sport z ogromnym potencjałem. Sprzęt do freedivingu zabierzesz właściwie wszędzie, w podróż samolotem, nad jezioro, nad morze. Jeśli tak samo jak i my chcesz nauczyć się nurkowania swobodnego i nurkować jak najwybitniejsi mistrzowie tego sportu, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt do nurkowania.

Jednym z najbardziej pomysłowych i praktycznych gadżetów do nurkowania jakie pojawiły się na rynku sprzętu do nurkowania, jest boja Scubapro Apnea. Jest to bardzo przydatny wynalazek, zwłaszcza, gdy planujesz długą zabawę w wodzie.

scubapro-boja-apnea

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Dzięki boi na kołowrotku będziesz oznaczał na bieżąco swoje miejsce pobytu, to bardzo ważne zwłaszcza w miejscu gdzie mogą pojawić się łodzie i skutery wodne.

Wygoda i praktyczność. Boja ma specjalny schowek w którym możesz zostawiać swoje znalezione ukryte skarby. Schowek zamykany jest na szeroki zamek, który łatwo jest otworzyć i użyć w każdej sytuacji.

Boja do freedivingu Scubapro Apnea to wydatek, który ewidentnie zwróci się, jeśli będziesz regularnie nurkował swobodnie !

Jesteś zainteresowany boją Scubapro? Zobacz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*