Rewelacyjna maska nurkowa AAK Diving 180º! Kiedy w Polsce?

wait-for-it-3_orig_sklep_nurkowy_wroclaw

Pod koniec 2015 roku na targach nurkowych w Orlando została zaprezentowana najnowsza maska do nurkowania projektów meksykańskich inżynierów. Maska ma bardzo nie typowy wygląd i to właśnie dzięki niemu zyskuje ona wszystkie zalety.

Maska została wykonana tak, aby wykorzystać jak największe pole widzenia. Idealna zarówno dla nurków, freediverów, jak i snurkelingowców. Duża panoramiczna szyba wykonana jest z poliwęglanu, dzięki temu jest niezwykle wytrzymała i lekka. Ponad to, aby maksymalnie zabezpieczyć maskę przed zarysowaniami i uszkodzeniami szyba otrzymała dodatkową powłokę.

Ciekawym elementem maski do nurkowania AAK Diving 180º jest pasek mocujący wraz z zakończającym mocowaniem na tył głowy. Mocowanie to jest wykonane w pełni anatomicznie, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do głowy i podtrzymuje całą konstrukcję maski tak, aby maksymalnie ja uszczelnić i utrzymać sztywno na miejscu.

Niestety maska jest dopiero na rynku amerykańskim i nie wiadomo kiedy będzie dostępna w europie. Szacowana cena, to $129.

wait-for-it-2_orig-sklep-nurkowy

AAK Diving 180º – nowa maska nurkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*