Octospot. Kamera zaprojektowana specjalnie dla nurków!

Kręcenie filmu pod wodą to sztuka. Umiejętności nie muszą być wcale takie spore, jeśli w grę wchodzi GoPro, jeśli jednak chcesz wykonać interesujący filmik, który uwieczni Twoje podwodne wyczyny, za pomocą Kamery podwodnej Octospot jesteś w stanie zrobić wszystko!

Dużą zaletą kamerki jest jej wielkość. Kamera Octospot jest na prawdę mała, a jej wymiary to 12 cm długości i niecałe 3 cm średnicy. Opływowy kształt wałka sprawia, że kamerka jest bardzo poręczna i można ją zamontować niemal wszędzie najlepiej sprawuje się przymocowana do boku maski jak również z tyłu nurka na bojach pływających, dzięki którym można nakręcić film z bardzo ciekawej perspektywy.

octospot_sklep_nurkowy_nurrkowanie

Kamera ma wytrzymywać zanurzenia do 200 metrów, wbudowana bateria zasila nieprzerwanie przez 2 godziny, a wisienką na torcie jest możliwość kręcenia pod wodą w jakości 4K. Wysokiej jakości filmowania towarzyszy również możliwość wykorzystania pamięci wbudowanej o wysokości 64 GB. Dane techniczne robią wrażenie, a co z ceną?

Kamera dla nurków Octospot, zostanie wypuszczona do sprzedaży detalicznej dopiero w 2017 roku. Na ten czas jej cena szacowana jest na 599 $ za sztukę. Czy nie jest to zbyt wygórowana kwota i czy kamerka przyjmie się wśród nurków, tego dowiemy się już z początkiem przyszłego roku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*