Nowy skafander suchy od Santi i Halcyona – E.motion. Dostępny!

Skafander suchy E.motion to dziecko Santi i Halcyona, które narodziło się ze współpracy nawiązanej już w 2014 roku. Skafander E.motion Plus to wszystko to, co najlepsze w dwóch poprzednich modelach Santi: E.motion i E.lite. Skafander krojem nawiązuje do sprawdzonej już formy od Santi, E.motion jest jednak dużo trwalszy. Materiał z jakiego został wykonany sprawia, że skafander jest lekki i za razem bardzo elastyczny. Dzięki takim właściwościom uzyskano cechę, która w przypadku skafandra suchego jest niemal niemożliwa do uzyskania – E.motion Plus jest po prostu wygodny.

santiemoplus_sklep_nurkowy_nurkowanie_wroclaw

Czego nowego możemy się spodziewać po nowym skafandrze suchym dla nurków technicznych i rekreacyjnych? Pierwszą pozytywną rzeczą na jaką natrafimy to dwa komplety pierścieni do wymiany manszet dołączanych w zestawie. Wielkim plusem są gramatury wykorzystanych przy produkcji materiałów: 260 g/m2 Ripstop trilaminate znany z E.motion i trylaminatu 535 g/m2.

Nowy skafander Santi Diving E.motion Plus ma zamek główny umiejscowiony z przodu, dzięki czemu można mu zapewnić jak najlepsze miejsce dla zaworu upustowego. Nowy jest również zupełnie inny krój nogawek, który jest rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieć skafander uniwersalny, który nadaje się do różnych typów nurkowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*