Nowe skrzydło Tecline Peanut 21 Asymetric Ladies – bądź kobietą także pod wodą!

W sierpniu 2015 do sprzedaży weszło nowe, unikatowe skrzydło od Tecline! Model Peanut 21 Asymetric Ladies podbiło serca klientek i stało się jednym z najczęściej proponowanym przez sprzedawców sprzętem nurkowym typu jacket, dla kobiet. Zanim jednak napiszemy o szczególnych cechach na podstawie których skrzydło zostało dostosowane dla swoich użytkowniczek, kilka słów o modelu Peanut 21 Asymetric w ogóle.

Wyporność worka to aż 21 litrów, oznacza to, że skrzydło wyciągnie nas z opresji nawet bardzo mocno obładowanych, z dużą ilością sprzętu. Kolejną cechą jest oczywiście innowacyjna asymetria worka. Specyficzny kształt wykonany pod inflator pozwala na wygodne ułożenie węży i pozostawia bardzo dużo miejsca za głową. Ponad to sprzęt idealnie konfiguruje się  w połączeniu z zestawem automatów V2 ICE MONO SemiTec. Pozwala to na skompletowanie sprzętu nurkowego najwyższej jakości, który będzie znakomicie ze sobą współgrać.

Tecline Peanut 21 Asymetric Ladies

Peanut 21 Asymetric w wersji dla kobiet ma bardzo przyjemny wygląd. Całość przetkana jest fioletową nicią. Wszelkie dodatki, napisy i elementy wykończeniowe są dokładnie w tym kolorze. Specjalnie dla kobiet dostosowano uprząż do worka Peanut 21, która wyposażona jest w dodatkowe D-ringi, które pozwolą Ci wziąć ze sobą pod wodę tyle dodatkowego ekwipunku ile tylko zapragniesz. Dodatkowo będzie on zawsze pod ręką w bardzo wygodnym i dostępnym miejscu z przodu uprzęży.

Skrzydło Tecline Peanut 21 Ladies doskonale dopasowuje się do kobiecego ciała. Wygodę zapewnia dodatkowa klamra na wysokości klatki piersiowej, która mocuje sprzęt w bardzo pewny sposób i pozwala na nie przesuwanie się go podczas nurkowania. Specjalnie dla kobiet dedykowana jest również lżejsza, aluminiowa płyta, która odciąża znacznie sylwetkę i stanowi znaczące zmniejszenie łącznej wagi całego sprzętu nurkowego.

Co dobrego możecie powiedzieć na temat nowego sprzętu od Tecline? Czekamy na wasze opinie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*