APEKS VX1 – lekka i mała maska bezramowa

Apeks VX1 to wysokiej jakości maska nurkowa, zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie. Bezramowa konstrukcja sprawia, że maska ma małą objętość, a zarazem jest lekka. Wykonana z wysokiej jakości miękkiego i elastycznego silikonu, który dopasowuje się do twarzy. Specjalny krój płaszcza i wykorzystanie specjalnych paneli z matowego i błyszczącego silikonu zwiększa komfort użytkowania i poprawia jej szczelność.

Apeks VX1 w wersji czarnej z soczewkami UV.

Łatwe dopasowanie VX1

Łatwe dopasowanie zapewniają specjalnie zaprojektowane klamry, w których ruchoma rolka została wykonana ze stali nierdzewnej zamiast plastiku – co zwiększa trwałość klamry, a także zapewnia płynną regulację paska. Wygodny i szeroki pasek silikonowy.  VX1 dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych z białym lub czarnym płaszczem silikonowym.

Chroń swoje oczy dzięki soczewką UV Cut

Maska Apeks VX1 dostępna również w kolorze białym.

W Apeks VX1 masz możliwość wyboru soczewki. Dla doskonałej widoczności pod wodą wybierz soczewkę Pure Clear, aby chronić swoje oczy przed szkodliwością światła HEV wybierz ochronne soczewki UV Cut. Szeroka soczewka zapewni duże pole widzenia.

W zestawie znajdziemy dodatkowy pasek neoprenowy oraz specjalne ochronne etui na maskę. Całość podana w atrakcyjnym wizualnie, włoskim stylu projektowanie sprzętu nurkowego.

Maska dostępna już w ofercie sklepu nurkowego – Zobacz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*