Komunikacja pod wodą – Buddy Watcher.

Dzięki technologiom i dużemu rozwojowi możemy spełniać marzenia rodem z filmów sience fiction i to pod wodą! Bo kto nie marzył o możliwości prostego komunikowania się pod wodą? Mówiąc szczerze, tabliczki to już przeżytek. Biorąc pod uwagę obecny rozwój technologii poszukujemy wciąż czegoś bardziej zaawansowanego.

buddy_watcher_sklep_nurkowy

I tak w odpowiedzi na te potrzeby pojawił się na rynku Buddy – Watcher – nowoczesny gadżet, dzięki któremu komunikacja pod wodą staje się łatwiejsza. Komunikacja następuje pomiędzy dwiema osobami, które mają urządzenia Buddy – Watcher na nadgarstkach i polega głównie do wywoływaniu Twojego partnera nurkowego nawet doodległości 20 metrów. Jest to opcja, która z pewnością obawiają się tarapatów pod wodą – Buddy pozwoli na bardzo szybką reakcję.

Buddy – Wtcher wysyła sygnał wibrujący, który wspomagany jest czerwonymi migającymi lampkami, które zwracają uwagę pod wodą. Nie jest to co prawda coś co mogliśmy sobie wyobrażać – czyli możliwość swobodnej rozmowy pod wodą i gawędzenia. Takie czynności są uniemożliwione poprzez ustnik automatu oddechowego. Nie mniej jednak Buddy – Water jest krokiem na przód w komunikacji i informowaniu swojego partnera nurkowego na odległość. Mimo, ze sam pomysł i urządzenie wydają nam się proste, to taki stopień zaawansowania technologii jest sporym krokiem na przód!

A co wy myślicie o tym urządzeniu? Jeśli mielibyście taką możliwość kupilibyście dla siebie i swojego partnera Buddy – Watcher?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*