HI – MAX H7 – zestaw z latarką, która Cię nie zawiedzie!

Nurkowanie odbywa się nie tylko w dzień. Dobry nurek powinien wynieść również doświadczenia z nurkowania w nocy, czy na większych głębokościach, gdzie widoczność nie musi być już tak dobra. W takich przypadkach na pomoc przychodzą latarki nurkowe, które w efektywny sposób pozwalają nurkom na eksploatację dna nawet w zupełnej ciemności.

hi-max-h7_sklep_nurkowy

Latarki charakteryzują się przede wszystkim tym, że są drogie. W takim wypadku z pewnością zainteresuje Cię mode H7 firmy HI – MAX. Jest to świetny zestaw z latarką nurkową średniej wielkości, który zawiera w sobie wiele elementów: 1 latarka H7 Suwak, 1900 lumen, 2 akumulatorki 18650 HI-MAX 2600mAh, PCB (Protected), 1 ładowarka do akumulatorków 18650, 1 smyc, 1 zapasowe o-ringi.

hi-max-h7

Latarka HI – MAX to bardzo dobra wydajność, która sprawdza się zarówno jako światło główne jak i zapasowe. Latarka H7 dysponuje światłem o mocy 1900 lm. Dużym atutem jest działanie na akumulatory plus ładowarka w zestawie. Tak podany produkt może spodobać się nie jednemu klientowi zwłaszcza, że jego cena nie przekracza 300 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*