Freediving w dobrym stylu, czyli jaki sprzęt wybrać do nurkowania swobodnego?

Freediving jest sportem, który z jednej strony nie wymaga wielu elementów wyposażenia, z drugiej zaś dobrze jest, aby sprzęt, którego już używamy do freedivingu był jak najlepszej jakości. W nurkowaniu sprzęt ma bardzo duże znaczenie, do specjalnych zadań polecamy wybierać produkty, które cieszą się dobrą opinią wśród innych nurków swobodnych.

logostampa_cressi_sklep_nurkowy_nurkowanie_wroclaw_freediving

Sprzęt dla freediverów jest przede wszystkim drogi, cena nie jest jednak niebezpodstawna. Firma Cressi produkuje profesjonalny sprzęt do freedivngu, na którym najl;epsi biją rekordy. Płetwy mają pomagać ci pod wodą, maja być przedłużeniem nogi, a nie zawadzać, Cressi dobrze o tym wie i produkuje płetwy lekkie, elastyczne i wytrzymałe. Znakomite na nurkowanie w dużej wodzie.

SCUBAPROblue_Scubapro_logo_sklep_nurkowy_wroclaw_freediving

Kolejną rewelacyjną firmą ze sprzętem do freedivingu, na którą warto zwrócić uwagę, jest Scubapro. Latami wypuszczali nowe modele sprzętu dla nurków swobodnych. Ucząc się na błędach i korzystając z testów, z czasem wydali na rynek płetwy i monopłetwy, których pozazdrościłby nie jeden zawodowiec.

Scubapro i Cressi to wiodące marki ze sprzętem do freedivingu, jaki sprzęt z ich oferty wybrać i dlaczego, tego dowiecie się w następnym poście 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*