Drobne akcesoria nurkowe, które zużywają się najszybciej. O czym musisz pamiętać co sezon?

Dobry i profesjonalny sprzęt nurkowy to podstawa, aby go jednak zamocować, albo coś do niego doczepić niezbędna są drobne akcesoria. Po jakie drobne zakupy udają się najczęściej nurkowie?

technisub-uchwyt-do-fajki_sklep_nurkowy

Zaczepy do fajek, to rosnąca plaga wśród drobnych zakupów, wykonane z plastiku lubią często się łamać i potrafią zepsuć każde nurkowanie. Jeśli idziesz na nurkowanie w głębokiej wodzie z falami fajka będzie Ci niezbędna. Pamiętaj o tym, aby mieć przy sobie zawsze coś w zapasie!

aqualung-usztywniacz-do-weza_sklep_nurkowy

Uchwyty do wężów od automatu to nie tylko możliwość na proste oznaczenie Twoich stopni, ale również ułatwienie sobie złapania dodatkowego octopusa pod wodą. Oznaczające nakładki świetnie sprawują się w praktyce, lubią się jednak szybko przerywać, przez co trzeba co jakiś czas udać się do sklepu.

anty-fog-sea-drops-w-plynie-37ml_sklep_nurkowy

Anty fog. Kto poznał uporczywe parowanie maski nurkowej, ten pewnie próbował już od jakiegoś czasu radzić sobie z tym problemem za pomocą anti foga. Aby pomoc była skuteczna, niezbędne jest częste stosowanie preparatu na powierzchnię maski. Anty fogi mają to do siebie, że lubią kończyć się w najmniej oczekiwanym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*